Установка системи підігріву підлоги

Перелік наших послуг

Тепла підлога — це вищий рівень комфорту. Причому якщо кілька років тому ця технологія призначалася для обраних, то сьогодні вона доступна практично всім.

Установка теплих підлог на сьогодні заняття теж не таке витратне і складне. Переваги очевидні навіть не спеціалісту. Що може бути приємніше, ніж ходити по квартирі босоніж? Народна мудрість говорить: «Тримай ноги в теплі, а голову в холоді», і тепла підлога оптимально відповідає цій мудрості: на рівні підлоги температура повітря становить + 24 ° С, вище - + 20 ° С, ще вище, на рівні голови людини, - + 16 ° С.

Крім цього в опалювальному таким чином приміщенні не буває протягів, а пил не підіймається вгору конвективними потоками повітря і не докучає алергікам, оскільки різниця температур між гарячою поверхнею підлоги та зовнішнім повітрям всього 2-3 ° С, тоді як при традиційному радіаторному опаленні - 50 70 ° С.

Ще одна важлива перевага — тепла підлога, захована в підпіллі (в бетон або в настильну систему), залишається невидимою і не здатна зіпсувати інтер'єр. Загалом, всім вже давно зрозуміло, що тепла підлога — найбільш прогресивна система опалення на сьогоднішній день, але чому ж тоді вона не застосовується повсюдно?

Монтаж теплих підлог завдання не з легких, хоча на перший погляд все здається дуже просто і доступно.

Насправді ж ця робота вимагає певної кваліфікованої команди людей починаючи від розробника проєкту та закінчуючи фахівцем по введенню в експлуатацію даної комфортної, економічної та довговічної системи обігріву.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» виконує роботи по установці теплої підлоги, починаючи від розробки проєктно-кошторисної документації та закінчуючи пусконалагоджувальними роботами й введенням системи в експлуатацію з подальшою сервісною підтримкою і гарантійним обслуговуванням.

При замовленні монтажу теплої підлоги в нашій фірмі, Ви будете впевнені в професіоналізмі, швидкості та надійності виконаної роботи.

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top