Оформлення договорів на електрообслуговування

Перелік наших послуг

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» надає весь спектр послуг з електромонтажу, ремонту й обслуговування електроустаткування в житлових, офісних, торгових і виробничих приміщеннях. Роботи виконуються в м.Кременчук та по всій Полтавській області.

Договор на электрообслуживаниеВсі роботи по електрообслуговуванню та налагодження виконує тільки висококваліфікований персонал, який пройшов навчання і має всі допуски й дозволи на виконання робіт. ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує Вам укласти договір на постійне технічне електрообслуговування організації.

Основні переваги укладення договору з нашою компанією це економія Вашого часу та Ваших коштів! Вам не потрібно приймати у свій штат електрика, якщо необхідність в його послугах виникає всього лише пару разів на місяць, виплачувати йому щомісячну зарплату, платити податки — наші послуги обійдуться набагато дешевше.

Договір на технічне обслуговування електроустановок необхідно укладати всім організаціям, які не мають власного електротехнічного персоналу. Ми можемо працювати як з великими промисловими об'єктами, так і з фізичними особами при невеликому обсязі робіт і видаємо всю необхідну документацію: договір на електрообслуговування організації, протоколи випробувань електрообладнання, паспорта електроустановок, технічні звіти.

Виїзд аварійної бригади здійснюється протягом двох годин.

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top