Вартість комплекту сонячних батарей для дому

Перелік наших послуг

Уже давно весь світ застосовує сонячні системи, їх основою є сонячні батареї, які застосовуються як альтернативне джерело живлення для побутових і промислових потреб. Вони дуже прості в експлуатації, надійні та довговічні, забезпечують повну і незалежну автономність, а також потребу в електричній енергії.

Сонячні батареї, або комплект сонячних батарей для дому купити в Кременчуці досить реально і не важко. Як правило, компанії, для яких продаж сонячних батарей є основною діяльністю, здійснюють й установку, забезпечуючи довговічність і надійність. Від якості збірки та установки системи залежить отримання електроенергії навіть в несприятливих кліматичних умовах, незалежно від пори року.

Сонячні батареї для дому — відмінне рішення, а їх вартість доступна у порівнянні з економією та незалежністю від державних тарифів. Для цього можна порахувати, скільки відраховується на електроенергію, і прорахувати, як швидко вони окупляться. Але також, слід враховувати, хто є виробником сонячних колекторів. Якщо взяти китайські сонячні батареї, то вони трохи дешевші ніж корейські, японські та європейські.

agarelektro

Вибрати оптимальну вартість комплекту сонячних батарей для дому

Є три основні чинники які суттєво впливають на вартість комплекту сонячних батарей для дому — це виробник, потужність панелей і їх тип.

Виробник сонячних батарей — гарантує якість, довговічність терміну служби, і престижність.

Потужність сонячних панелей — є основним елементом системи, який відповідає за кількісне вироблення енергії, чим більше потужність панелей, тим більше вони вироблять електрики для споживання або продажу державі по "Зеленому тарифу".

agarelektro

Як визначається вартість комплекту сонячних батарей для дому

Основні види сонячних батарей які застосовуються для дому — це монокристалічні, полікристалічні та плівкові. Перші найдорожчі та найнадійніші, другі продуктивні та доступні, треті ж найдешевші, але не практичні через дуже малу потужність, яку виробляють.

Також на вартість комплекту сонячних батарей для дому впливає доставка або самовивіз товару, ще на вартість впливає кількість сонячних батарей, поштучно берете, або по комплектно в палетах, упакованих самим заводом-виробником.

agarelektro

Фахівці ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» завжди підкажуть вартість комплекту сонячних батарей для дому

Уважніше намагайтеся вивчити всю наявну інформацію та обов'язково проконсультуйтеся з фахівцями, перед тим як купить сонячні модулі для будинку або дачі.

Ми спостерігаємо, що на сьогодні більшу частину ринку в Кременчуці займають панелі з кристалічного кремнію, конкуренцію їм намагаються скласти маловідомі аморфний крем'яні батареї. Обидва ці види мають свої переваги та недоліки — вибір за вами. Не варто забувати, що основа роботи всієї системи – це сонячні батареї, саме вони виробляють електроенергію, і чим її більше тим краще.

Тому, перш ніж купити комплект сонячних батарей для дому порадьтеся з професіоналами. Наша компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» завжди рада допомогти вам у розв'язання цього питання.

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також в тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповіді на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей, а також допоможуть підібрати оптимальну вартість комплекту сонячних батарей для дому.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти!

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top