Про компанію

Перелік наших послуг

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО», має більш ніж 10-річний успішний досвід професійної роботи на ринку енергетики і в сфері його обслуговування.

У напрямку по енергозберігаючим технологіям та альтернативної енергетики наша компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО», одна з перших в регіоні освоїла установку сонячних батарей, і тепер, ми в повній мірі, зі знанням справи, готові забезпечувати вас якісним обладнанням та сервісом.

Установка солнечных батарей

Установка сонячних батарей і обслуговування електростанцій фахівцями фірми ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО»

Альтернативні способи отримання енергії (опалення, гарячої води й електрики) - це технології, які дуже активно використовуються у світі й здійснюються на базі вітрогенераторів, сонячних фотопанелей (батарей), сонячних колекторів та теплових насосів. Ми пропонуємо вам здобути незалежність від подорожчань і перебоїв в постачання електроенергії, опалення тощо.

Для правильного розрахунку системи мережевого або автономного енергопостачання, необхідно мати високий професіоналізм в цій сфері.

Ми цілодобово надаємо в ваше розпорядження ресурси нашого сайту, де ви завжди знайдете для себе пізнавальну і наочну інформацію. Наші офісні працівники з радістю нададуть вам вичерпну кваліфіковану консультацію з будь-якого вашого запитання.

Також, вам варто знати, що один з найважливіших питань поряд з постачанням якісного обладнання, підрахунком системи саме під ваші потреби, монтажу обладнання на об'єкті, є питання — запуск обладнання.

Установка солнечных батарей

 

Проведення електромонтажних робіт фахівцями ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — завжди якісно і в строк

Наша компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» надає і якісно виконує такі послуги:


Пусконалагоджувальні роботи, які працівники ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» здійснюють після монтажу системи, полягає в тому, що замовникові здається в експлуатацію повністю закінчений об'єкт, і після цього нема потреби що-небудь допрацьовувати. Для одних систем запуск проводиться кілька годин, для інших (більш складних) кілька днів.

Після проведення пусконалагоджувальних робіт наші співробітники демонструють замовнику роботу вже налагодженого обладнання. Після чого обладнання ставитися на гарантію. Коли роботи по запуску системи завершені, і ми впевнені в її повній надійності, тоді підписується акт про здачу-приймання об'єкта в експлуатацію.

Здійснюючи весь комплекс робіт на вашому об'єкті  ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» дає свої гарантійні зобов'язання і здійснює післягарантійне обслуговування змонтованих систем.

 

Установка солнечных батарей

Пусконалагоджувальні роботи й обслуговування устаткування фахівцями компанії ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО»

Багаторічний виробничий досвід наших інженерів і майстрів дозволяє нам вирішувати різноманітні завдання, які ставить перед нами ринок подібних альтернативних технологій!

Фахівці компанії ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» мають успішний досвід роботи в сфері сонячної енергетики і докладають всі свої зусилля і ресурси компанії для того, щоб наші клієнти та партнери отримували максимальний сервіс і якість наданих нами послуг.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» ефективно і професійно працює з клієнтами на всіх етапах взаємодії — від консультації й підготовки проєкт до введення об'єкта в експлуатацію з підключенням "Зеленого тарифу" і подальшим сервісним обслуговуванням.

Установка солнечных батарей

 Проєктування електроустановок та проєктувальні роботи від фірми ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» в Кременчуці

Ми завжди робимо основний акцент на якість і надійність своєї роботи та обов'язково намагаємося при цьому дотримуватися оптимального співвідношення пропорції "ціна / якість" з урахуванням бажань і запитів наших замовників.

Електромонтажні роботи — неодмінна частина будівельного процесу будинків та споруд будь-якого типу, до того ж вкрай відповідальна. Правильно спроєктувати розташування електропроводки й приладів, розрахувати номінальну напругу і переріз проводу — це завдання, що вимагає чималого досвіду і знань.

Електромонтаж, безсумнівно, відноситься до тих видів робіт, на яких не варто економити ні шляхом придбання дешевих матеріалів, ні за допомогою менш дорогих, але некваліфікованих підрядників.

Обслуживание электроустановок

Обслуговування електроустановок та приладів, а також інші електромонтажні послуги від компанії ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО»

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» вже тривалий час успішно виступає на ринку послуг електромонтажу і пусконалагоджувальних робіт, маючи за плечима безліч якісно виконаних проєктів та кваліфікований персонал, якому під силу виконання електромонтажних робіт будь-якого рівня складності.

Ми чітко усвідомлюємо цінність часу наших клієнтів і намагаємося досягти максимальної ефективності виконання роботи в межах часових рамок, зазначених у попередньо складеному (при потребі) договорі. Оплату праці можна провести будь-яким зручним для клієнта способом і без будь-яких прихованих платежів. Вартість попередньо обговорюється з клієнтом і вказується в договорі.

 

Обслуживание электроустановок

Обслуговування електромереж організацій та інші електромонтажні роботи від компанії ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО»

Для проведення електромонтажних робіт ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» використовує виключно високоякісні матеріали від перевіреного постачальника. Це дозволяє набути впевненості, як клієнтові, так і нам — підряднику, в надійності електромережі й тривалості періоду її експлуатації. Після проведення електромонтажу в обов'язковому порядку здійснюються всі необхідні випробування, і складається акт виконаних робіт.

 

Обслуживание электроустановок

Оформлення договорів на електрообслуговування, оформлення документів на електрообігрів (електроопалення), оформлення документації на електроопалення, установка систем теплої підлоги, а також інші електромонтажні роботи від компанії ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО»

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» реалізує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також у тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповідь на будь-які питання по енергопостачанню, а також, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей.

 

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку любого електрообладнання, а також обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

Обслуживание электроустановок

Офіс ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» знаходиться проти Троїцького ринку, біля зуп. Електростанція, проспект Свободи, 6а, м.Кременчук, Полтавська область

Обслуживание электроустановок

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук
тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05
Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук
тел.: (096) 818 86 04
Завжди раді допомогти!

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top