Купити сонячні батареї

Перелік наших послуг

Сонячні системи дуже поширені, щоб купити сонячні батареї для приватного будинку або дачі в Кременчуці, і в повній мірі відчути зручність і комфорт від їх застосування потрібно звернутися до "АГАТ ЕЛЕКТРО".  Заплативши один раз при установці сонячних батарей можна як мінімум, років на 20 забути про традиційні джерела живлення та оплату рахунків за електроенергію.

Перед тим, як купити сонячні батареї для приватного будинку, радимо провести глибокий розрахунок середньодобової витрати електроенергії вашими побутовими приладами та визначити регулярні пікові показники споживання в день і місяць.

 

agarelektro

Вибрати й купити сонячні батареї

Обов'язково треба враховувати фактор інсоляції, що визначає рівень насиченості конкретної місцевості променями сонця. Чим північніше регіон, тим рівень інсоляції менше, отже, для досягнення необхідної потужності потрібно більша площа для установки сонячних панелей.

Також, впливає затіненость від дерев або інших об'єктів, що істотно може вплинути на продуктивність системи в цілому. Також  слід враховувати, що у полікристалічних панелей при затіненні продуктивність знижується пропорційно затіненій площі, а деякі монокристалічні сонячні панелі для будинку навіть при частковому затіненні, як не дивно, але можуть відключитися повністю.

Після проведення всіх необхідних розрахунків, стає відомо, яка площа буде потрібно для сонячних батарей, для комфортного забезпечення господарства електроенергією.

 

agarelektro

Проаналізуйте і зробіть правильний вибір перед тим, як купити сонячні батареї

У всьому світі до альтернативної енергетики постійно підвищується інтерес, і відповідно, розвиток цієї галузі незмінно призводять до того, що ціни на сонячні батареї стають доступнішими для широкого кола споживачів.

Установка сонячних батарей не вимагає узгодження в комунальних службах, отримання дозволу та реєстрації. Вирішивши купити сонячну панель, ви абсолютно вільно можете встановити її самостійно або залучити для цієї роботи фахівців нашої компанії.

Витрати на придбання та установку сонячних батарей повністю окупають себе вже в першій декаді терміну експлуатації, на який розраховано устаткування.

 

agarelektro
Фахівці «АГАТ ЕЛЕКТРО» допоможуть вам вибрати та купити сонячні батареї


Наша фірма «АГАТ ЕЛЕКТРО» реалізує обладнання для монтажу мережевих сонячних панелей, що дозволяють використовувати й акумулювати вироблену сонячну енергію, а також продавати надлишки отриманої електроенергії державі за програмою "Зелений тариф".

Купити сонячні батареї в Кременчуці та Україні за найкращою ціною ви можете, звернувшись в нашу компанію «АГАТ ЕЛЕКТРО». Наші кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати оптимальні сонячні батареї для дачі, житлового будинку або підприємства, а також здійснити доставку і монтаж всієї сонячної електростанції. Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» виконує повний спектр робіт, починаючи зі спілкування з підбору потужності комплекту сонячної електростанції й до розробки проєкту, вибору обладнання та виробника, а на завершальному етапі, завжди здача об'єкта під ключ.

 

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук
тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05
Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук
тел.: (096) 818 86 04
Завжди раді допомогти !

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top