Монтаж електроопалення - установка теплої підлоги

Перелік наших послуг

Установка системи електроопалення — це цілком рішучий крок на шляху до економії витрат, оскільки використання електроопалення є непоганою і дуже вигідною альтернативою газовому опаленню.

Європа давно перейшла на такий вид обігріву. І це зовсім не дивно, адже газова цінова політика залежить від багатьох факторів, а вироблення електричної енергії властива кожній державі. Крім того, вартість цієї виробки обходиться в рази дешевше, ніж транспортування і зберігання газу. Таким чином, ми маємо вигідне джерело тепла, який нічим не поступається газу.

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує кожному клієнту скористатися шансом заощадити кошти, встановивши систему електроопалення.

Звертаючись до нас, можете замовити монтаж таких видів систем електрообігріву, як:

  • Електричні котли;
  • Променеві й інфрачервоні обігрівачі;
  • Система підігріву підлоги.

Електричний котел — це спеціальний обігрівальний пристрій, принцип дії якого полягає в нагріванні теплового носія за допомогою протікання через нього електричної енергії. Установка таких систем ідеально підійде для обігріву невеликих площ, а установка додаткового устаткування сприяє автоматичної підтримки температурного режиму в приміщенні.

Променеві й інфрачервоні обігрівачі є ще одним видом електроопалювальних систем. Опалення приміщення від таких пристроїв проводиться шляхом перетворення променевої енергії в теплову. Ефективність такого виду опалення безпосередньо залежить від потужності й діапазону випромінювання, а область застосування поширюється на багато видів господарства.

Система «Тепла підлога» нині досить-таки поширений вид обігріву приміщень, який полягає в установці теплових носіїв в бетон або настильні покриття.

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» гарантує найвищу якість монтажу систем електроопалення, яка буде економним і надійним джерелом тепла.

Крім того, ми допоможемо вам досягти ще більшої економії завдяки оформленню пільгового тарифу електроопалення для населення, а також підбору оптимальних варіантів систем електроопалення й обігрівальних пристроїв.

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top