Зелений тариф

Перелік наших послуг

Зелений тариф в Україні.

Зараз завдяки змінам в українському законодавстві, всі громадяни нарівні з організаціями можуть продавати енергію, що генерується їх альтернативними джерелами, за спеціальними зеленим тарифами.

Зелений тариф це спеціальний тариф особливої ​​тарифної сітки, за яким держава, в особі державного підприємства "Енергоринок", купує у підприємств і фізичних осіб електроенергію, вироблену з використанням відновлюваних джерел енергії — сонця (сонячні панелі), вітру (вітряки), біомаси (біопаливо), а також води (малих гідроелектростанцій).

Такий тариф на сонячну електроенергію від приватних осіб забезпечує можливість оптимальної експлуатації конструкцій сонячних батарей для постачання електрикою житлових будівель і підвищення їх рентабельності. Власникам індивідуальних будинків, держава завжди платить за надлишок електроенергії, поставленої в зовнішню енергомережу.

Зеленый тариф

Зелений тариф - це вигідне капіталовкладення та легальний бізнес

Зелений тариф в Україні, законодавчо:   

НКРЕКП — національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Згідно з підписаною "Угоди про Асоціацію з ЄС" в статті 338, Глава 1, Розділ V, Україна взяла на себе додаткові зобов'язання про поступову інтеграцію електроенергетичної системи України до європейської електроенергетичної мережі, а також, стимулювання виробництва енергії з оновлювальних джерел енергії.

Зелений тариф в Україні працює з 2009 року, і з кожним роком все більше і більше українців переходить на альтернативну енергетику та підключається до програми "Зелений тариф". Факт переваги альтернативної енергетики відбивається в економії на комунальних платежах (які постійно зростають), поліпшення екології, а також важливе — додатковий легальний дохід / заробіток.

Треба врахувати, що чим раніше ви приєднаєтеся до програми зеленого тарифу, тим вище буде ваша фіксована ставка тарифу. І ще важливий факт, що підключення до програми "зелений тариф" для фізичних осіб не вимагає ніяких ліцензій.

Термін дії "Зеленого тарифу" затверджений законодавчо і діє до 2030 року.

Ставки зеленого тарифу для приватних осіб (домогосподарств)

Тип станції

з 01.01.2017

до 31.12.2019

з 01.01.2020

до 31.12.2024

з 01.01.2025

до 31.12.2029

Дахова і наземна СЕС

0,183 Євро

за кВт/год

0,164 Євро

за кВт/год

0,146 Євро

за кВт/год

 

 
Схема получения зеленого тарифа

Схема отримання зеленого тарифу для приватних осіб

Стабільність тарифної ставки полягає в її прив'язаності до європейської валюти — євро.

Для приватних домогосподарств максимальна дозволена потужність за зеленим тарифом на електроенергію в Україні становить - 30 кВт.

Підприємствам також, вже дозволено користуватися обладнанням будь-яких виробників, а не тільки українських, як було раніше. Але при використанні українських комплектуючих можна отримати доплату до основної ставки. Це матеріальний стимулятор, якщо в сонячній системі є 30-50% комплектуючих, випущених в Україні, то ставка автоматично підвищується на 5-10%.

Ставки зеленого тарифу для підприємств

Тип станції

з 01.01.2017

до 31.12.2019

з 01.01.2020

до 31.12.2024

з 01.01.2025

до 31.12.2029

Дахова СЕС 0,163 Євро
за кВт/год
0,15 Євро
за кВт/год
0,13 Євро
за кВт/год
Наземна СЕС 0,15 Євро
за кВт/год
0,14 Євро
за кВт/год
0,12 Євро
за кВт/год

 

 
Схема получения зеленого тарифа

Схема отримання зеленого тарифу для підприємств

Основною метою створення зеленого тарифу, було заохочення розвитку нових типів енергоресурсів та створення сприятливих умов для інвесторів, що вкладають кошти в технології використання відновлюваних джерел електроенергії. Для власників приватних будинків головними плюсами установки сонячних панелей буде можливість заощадити на електриці від центральної енергомережі, швидка окупність приладів для енергозаощадження, і додатковий дохід за продаж надлишків енергії.

Як підприємства, так і звичайні громадяни ставлять собі за мету — економія на споживанні електричної енергії. Прагнення зменшити витрати змушує людей шукати різні нестандартні методи вироблення електрики і її ефективного перерозподілу.

Найперспективнішими з сонячних систем для вироблення електрики є сонячні панелі.

Цілорічне споживання електрики відбувається не рівномірно, як у підприємств, так і у приватних осіб. Влітку сонячні батареї виробляють більше електрики — споживання менше, взимку виробляють менше — споживання більше. В результаті, в літній час з'являється надлишок генерованої електрики, яка не знаходить застосування, і на допомогу приходить "Зелений тариф", запропонований нашій країні Європейським Союзом. Обленерго закуповує надлишки електрики в 4-5 разів (і більше, з урахуванням пільгового / нічного тарифу) дорожче, ніж продає його населенню. Така розстановка, сприяє розвитку альтернативної енергетики, і установка сонячних батарей стає інноваційним і прибутковим кроком в цій сфері.

 

Зеленый тариф от ЕС

Зелений тариф від ЄС — інновації в країну, прибуток для людей

Якщо ви вже прийшли до рішення — купити сонячну електростанцію під "Зелений тариф", в першу чергу потрібно розібратися з обладнанням. Сонячні батареї не універсальні, перед установкою вам потрібна консультація фахівця, який підбере найефективнішу станцію, конкретно для вашого приватного будинку або іншій території.

Для точного підрахунку виробленої та витраченої сонячної енергії, на об'єкт встановлюється двонапрямний лічильник з комунікаційним модулем GSM \ GPRS. Такий прилад передає дані про ваш енергооборот в Обленерго. Зазвичай, передача даних здійснюється кожні пів години та в кінці місяця підсумовується в загальну цифру згенерованої й використаної енергії. За вибір моделі лічильника відповідальність несете ви, а за передачу даних — Обленерго. З питанням підбору лічильника найкраще звернутися до фахівців, які займаються підключенням обладнання на ваш об'єкт, вони підберуть оптимальний варіант.

Перелік документів для отримання "Зеленого тарифу" на вимогу Обленерго:

  1. Заява-повідомлення.
  2. Однолінійна схема підключення генеруючої установки.
  3. Технічні параметри інвертора.
  4. Технічні характеристики сонячних панелей.
  5. Дані про відкриття рахунку в банківській установі.
  6. Дані паспорта та ідентифікаційного номера.
  7. Договір про користування електричною енергією.
  8. Виписка про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, свідоцтво про право власності.
Схема подключения солнечных батарей

Схема підключення сонячних батарей за зеленим тарифом

Що таке зелений тариф в Україні — це механізм, що стимулює використовувати оновлювальні джерела енергії. Ви встановлюєте в приватному будинку або на інший вашої території сонячну електростанцію та укладаєте договір з державою ("Енергоринок"), згідно з яким вона зобов'язана купувати у вас надлишок виробленої енергії в 4-5 разів дорожче тарифів споживання для населення. Таким чином, за 4-7 років вартість обладнання повністю окупається, а далі — чистий дохід.

 

Что такое зеленый тариф в Украине

Що таке зелений тариф в Україні і як під нього отримати кредит?

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» реалізує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва та спорудах, а також у тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, вони дадуть відповідь на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.
agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:

проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:

вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top