• slidebg1
  ВСТАНОВЛЕННЯ СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ
  Монтаж і встановлення сонячних панелей за
  розумну ціну та високої якості; (096) 818-81-05
 • slidebg1
  Репутація та професіоналізм
  Головний девіз компанії ТОВ "АГАТ ЕЛЕКТРО". (096) 818-81-05
 

Установка сонячних батарей

Перелік наших послуг

Всесвітні інновації прийшли й у нашу країну. Сьогодні — монтаж і встановлення сонячних панелей за розумною ціною та хорошою якістю, стає реальністю для багатьох українських громадян.

Наші замовники завжди задоволені наданим нами сервісом!

Репутація та професіоналізм — головний девіз компанії ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО».

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» надає вам гарантії й у разі несправності або протягом гарантійного періоду наші спеціалісті замінить обладнання або безкоштовно усунуть виникли несправності. Після закінчення гарантійного терміну експлуатації ви можете скористатися послугою пост гарантійного обслуговування на сонячні системи, встановлені фахівцями компанії ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО». В залежності від побажань клієнта ми можемо запропонувати, як просте продовження гарантії на деякі види обладнання так і повне обслуговування сонячної системи.

Обслуживание электроустановок

Професійна установка сонячних батарей «АГАТ ЕЛЕКТРО» – ліцензія: АЕ №525308

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» завжди виконує свої роботи професійно, максимально якісно і в строк, ми пропонуємо:

 • установку сонячних батарей
 • монтаж сонячних панелей
 • монтаж комплексної сонячної електростанції
 • установку сонячної електростанції
 • обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці
 • установки сонячних колекторів в Кременчуці
 • обслуговування сонячних колекторів в Кременчуці
 • установка сонячних батарей на дахах
 • електромонтажні роботи
 • послуги в обслуговуванні та монтажі сонячних електростанцій.

Важливо, що післягарантійне обслуговування вашої сонячної системи нашими фахівцями може включати в себе:

 • продовження гарантії на окремі види обладнання
 • щомісячний або щоквартальний виїзд фахівців на об'єкт, для моніторингу та налаштування обладнання
 • цілодобове консультування, в разі виникнення неполадок або позаплановий виїзд фахівців.

Купуючи продукцію в тій чи іншій компанії, в комплекті йдуть докладні схеми підключення та інструкції, тому, ви можете робити монтаж сонячних батарей своїми руками. Але якщо вам не зрозуміла, установка сонячних батарей на дахах, а також ви не були присутні при обслуговуванні та монтажі сонячних електростанцій та далекі від настройки сонячних систем, то краще доручіть цю роботу нашим професіоналам.

Наші фахівці виїжджають до вас на об'єкт, проводять монтаж і пуско-наладку обладнання завжди в короткі терміни. В середньому, монтаж сонячної електростанції займає від одного до чотирьох днів, але в залежності від складності установки процес може трохи затягуватися.

Обслуживание электроустановок

Фахівці «АГАТ ЕЛЕКТРО» завжди мають необхідні прилади та обладнання

Установка сонячних модулів відбувається по заздалегідь затвердженою схемою, а комплектуючі системи, такі як — лічильник, інвертор, контролери заряду, акумулятори тощо, встановлюються в зручному та доступному для вас місці. Сонячні електростанції прості в обслуговуванні. Сонячні батареї мають гладку поверхню зі спеціального особливо міцного і пиловідштовхуючого скла, яке витримує град і подібні навантаження, а також не дозволяє накопичуватися снігу та пилу.

Перед тим як встановити сонячні батареї на своїй ділянці переконайтеся, що це буде доцільним і перевірте чи дотримані необхідні умови для монтажу обладнання. Сонячні системи дозволяють вам мати як основне, так і додаткове джерело електроенергії в приватному будинку, котеджі або на дачі.

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує якісні фотоелектричні сонячні системи, а також здійснює встановлення сонячних батарей. Перед цим проводиться аналіз місцевості, доставлення всієї апаратури, а при потребі надаємо технічну підтримку по обслуговуванню приладів. При установці сонячних панелей, завжди присутні інженера і майстра даної специфікації і вся робота виконується досвідченими фахівцями-монтажниками.

Установка сонячних батарей повинна виконуватися досвідченими фахівцями. Не правильне підключення може привести до несправності сонячних батарей. Встановити сонячні батареї в кріплення може кожен, а зробити правильне підключення, настройку і гарантувати заявлений термін служби обладнання можуть тільки професіонали.

Монтаж сонячних батарей і його ціна — становить 10-15% від вартості обладнання і чим більший об'єм — тим менше відсоток.

Монтаж солнечных батарей в Кременчуге

Фахівці компанії ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» завжди виконують свою роботу якісно і в строк

Нинішня політична ситуація в Україні, в тому числі підвищення тарифів, змушує населення шукати більш економічні способи видобутку електричної енергії. Одним з цих способів є установка сонячних батарей.

Якісний монтаж сонячних батарей від компанії «АГАТ ЕЛЕКТРО».

Монтаж сонячних батарей — це технічно складний процес, який обов'язково повинен здійснюватися тільки досвідченими виконавцями з необхідним набором знань і навичок.

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» проводить повний спектр послуг, які пов'язані з монтажем сонячних батарей. Тільки завдяки професіоналізму співробітників нашої компанії ви зможете відчути всі принади колосальної економії електроенергії. Однак варто наголосити на тому, що абсолютно будь-яка сонячна батарея потребує регулярного обслуговування, оскільки саме від обслуговування залежить експлуатаційний ресурс батарей.

Переваги сонячних батарей:

 • Сонячна енергія — це нескінченний ресурс, який ніколи не зникне, а доступність цього ресурсу в десятки разів вище інших джерел.
 • Екологічна чистота. Сонячна енергія не завдає жодної шкоди зовнішнього навколишнього середовища.
 • Надійність сонячних батарей дуже висока, адже батареї не мають ніяких механічних або рухомих частин, що значно збільшує їх ресурс.

Цілком серйозні аргументи на користь використання сонячної енергії, чи не так? А якою буде ваша реакція, якщо завдяки використанню сонячних батарей ви ще й зможете заробляти пристойні гроші? Досягається це шляхом оформлення "зеленого тарифу".

Трохи інформації про "зелений тариф" для населення.

Завдяки встановленню сонячних батарей ви зможете не тільки забезпечити себе безкоштовною електроенергією, а й заробити на цьому. Для цього вам необхідно оформити спеціальний "зелений тариф".

Специфіка дії "Зеленого тарифу" полягає в можливості оформити документи на продаж електричної енергії, яка виробляється приватними домогосподарствами або підприємствами з допомогою альтернативних джерел.

Зацікавлені в установці сонячних батарей?

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» - це ваш хід на шляху до колосальної економії й додаткового заробітку.

 

Монтаж солнечных батарей в Кременчуге

Наші замовники завжди задоволені наданим нами сервісом! Установка сонячних батарей фахівцями фірми ТОВ "АГАТ ЕЛЕКТРО" — ліцензія: АЕ №525308

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також в тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповіді на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

АГАТ ЕЛЕКТРО

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти!

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top