Монтаж, налагодження та обслуговування трансформаторних підстанцій та електроустановок

Перелік наших послуг

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» проводить монтаж електроустановок різних типів: електричних машин і апаратів, акумуляторів, генераторів, кабельних і повітряних ліній. Також у нас Ви можете замовити монтаж та наладку трансформаторних підстанцій (КТП) різних типів: РТП, ТП, БКТП.

Перед тим як приступити до виконання робіт, співробітники ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» розробляють план послідовності заходів. Кожен випадок проєктування, монтажу та наладки електроустановок може мати свої особливості, і як наслідок ми з кожним замовником працюємо індивідуально, з огляду на характеристики кожного об'єкта.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» здійснює обслуговування електроустановок та трансформаторних підстанцій, тому Ви завжди можете звернутися по консультацію. Ми працюємо з різними типами мереж. В спектр наших послуг, входить не тільки проєктування і монтаж, але і будівництво об'єкта, а також пусконалагоджувальні роботи та подальше обслуговування.

Обслуговування трансформаторної підстанції

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» виконує проєктування, випробування, монтаж, наладку і подальше технічне обслуговування трансформаторних підстанцій РТП, ТП, БКТП і інших типових / нетипових моделей. Виявлення несправностей в роботі трансформаторів дозволяє запобігти аваріям, які можуть призводити до серйозної небезпеки.

Обслуговування трансформаторних підстанцій включає в себе:

  • технічне обслуговування трансформаторів;
  • профілактичні випробування силових трансформаторів;
  • поточний ремонт силових трансформаторів;
  • капітальний ремонт силових трансформаторів.

ОБСЛУГОВУВАННЯ електроустановок:

  • повний огляд електроустановок;
  • перевірка цілісності ізоляції;
  • підтяжка кріпильних деталей;
  • виміри параметрів навантажень і напруги;
  • та інші перевіркові дії.

За необхідності довірити всю роботу зі спостереження за електроустановками та трансформаторними підстанціями на вашому підприємстві Ви можете фахівцям ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО», уклавши з нами договір на електрообслуговування організації.

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top