Обслуговування електроустановок

Перелік наших послуг

ОбслуживаниеОбслуговування електроустановок — важливе питання у функціонуванні будь-якого електричного обладнання. Воно важливий для ефективного і безпечного його використання. Обслуговування включає операторську діяльність з підтримки необхідного стану електричного обладнання та забезпечення необхідних дій для належної роботи всієї системи.

Обслуговування електроустановок це періодична або постійна перевірка справності всього електрообладнання, електричних мереж і автоматики, пов'язаної з роботою електричної мережі.

Залежно від рівня складності електричного обладнання до обслуговування пред'являються різні вимоги, як з позиції техніки безпеки, так і з позиції профкваліфікації персоналу. Вимоги ці досить жорсткі, з цієї причини до обслуговування електроустаткування допускаються лише висококваліфіковані інженери та електромонтери.

Фахівці ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» забезпечать обслуговуванням вашого електрообладнання на високому рівні. Наші інженери щодня виконують роботи:

  1. Обслуговування ліній електропередач.
  2. Обслуговування електрообладнання.
  3. Обслуговування повітряних і кабельних ліній.
  4. Обслуговування трансформаторних підстанцій.
  5. Обслуговування систем освітлення.
  6. Обслуговування силового обладнання.
  7. Обслуговування автономного (резервного) живлення.

Також у нас є всі необхідні ліцензії та дозволи для оформлення договору на електрообслуговування електроустановок; ми можемо видати паспорти електроустановок, технічні звіти, протоколи випробувань електрообладнання; провести паспортизацію електроустановок (електроустаткування).

Ми пропонуємо обслуговування електрогосподарств різного призначення, промислових підприємств, громадських та адміністративних будівель, банків і офісних приміщень, торгових, виробничих приміщень і житлових будівель.

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top