Сонячні панелі

Перелік наших послуг

Сонячні панелі — це напівпровідникові вироби, які акумулюють сонячну енергію і перетворюють її в електричний струм. Сонячні панелі постійно доопрацьовуються, оскільки енергія сонця обіцяє стати одним з основних екологічно чистих джерел енергії в майбутньому. Використання енергії сонця, є вельми цікавим і корисним процесом.

Практичність, економність, екологічна безпека і простота в експлуатації стрімко підвищують популярність альтернативних джерел енергії, одним з яких є — сонячні панелі.

Солнечная панель состоит из полупроводников

Сонячна панель складається з напівпровідників

Сонячні панелі (сонячні батареї) — це набори з'єднаних один з одним і укладених в раму фотоелектричних перетворювачів (сонячних осередків). Сонячний осередок (сонячний елемент) - це окремий невеликий напівпровідниковий пристрій, що перетворює енергію світла в електрику.

Фотоэлектрический преобразовательный элемент

Фотоелектричний перетворювальний елемент сонячної панелі

Головні вигоди сонячних систем

Використання сонячної енергії для дому, для отримання електрики має ряд переваг:

1. Доступність. Сонце є практично скрізь.
2. Автономність. Не потребує додаткових витрат (палива і т.п.).
3. Надійність. Постійна і безшумна робота.
4. Тривалий гарантійний термін роботи.
5. Відсутність ліцензування.
6. Можливість довільної зміни потужності сонячної системи.

Звичайно, ідеальних систем не буває. Хоча сонячні панелі і є оптимальним вибором для автономних систем електропостачання, але треба враховувати, що й у них теж є свої обмеження.

Сонячні модулі / батареї виробляються потужністю від 6 до 185 Вт з вихідною напругою 12 і 24 вольти.

По виду виготовлення виділяють три основних типи: тонкоплівкові, монокристалічні та полікристалічні сонячні панелі.

Фотоэлектрический преобразовательный элемент

Полікристалічні, монокристалічні та тонкоплівкові сонячні панелі

Щоб визначити, яка сонячна батарея підійде вам найкраще — треба знати, де саме ви хочете її встановити, скільки вам необхідно енергії та для яких цілей.

Сонячна панель це зручна, практична і корисна річ для людського застосування, якщо десь немає електрики, то сонце є скрізь. Сонячна батарея може бути різного розміру і відповідно потужності. Йдучи в похід, ви можете взяти ноутбук, телефон і т.п.

Сонячні панелі / батареї складаються з набору сонячних елементів (фотоелектричних перетворювачів), які ті у свою чергу, перетворюють сонячну енергію в електрику.

Сонячна панель складається з окремих сонячних елементів, які з'єднуються послідовно і паралельно для того, щоб збільшити вихідні параметри (струм, напруга і потужність).

При послідовному з'єднанні елементів збільшується вихідна напруга, а ось при паралельному — вихідний струм. Для того щоб одночасно збільшити струм та напругу комбінують два способи з'єднання. У цьому випадку важливо, що при такому способі з'єднання вихід з ладу одного з сонячних елементів не призводить до виходу з ладу батареї в цілому (всього ланцюжка), що підвищує надійність роботи всієї сонячної системи.

Отже, сонячна батарея складається з паралельно-послідовно з'єднаних сонячних елементів, а величина максимально можливого струму віддається батареєю прямо пропорційна числу паралельно включених сонячних елементів. Таким методом комбінують типи з'єднання і збирають батарею з необхідними параметрами.

Солнечные панели для частного дом

Сонячні панелі для приватного будинку і комерційних підприємств

Монтаж і установка сонячних панелей здійснюється легше і зручніше ніж монтаж і установка вітрогенераторів (вітряків). Сонячні панелі важать до 20 кг, а щоб встановити вітрогон, необхідно замовляти спецтехніку (кран, вантажівка і т.п.).

Виконувати монтаж сонячних панелей не складно, важливо правильно розташувати та закріпити панелі на даху і провести електромонтажні роботи. Дах будинку, є ідеальним місцем для встановлення сонячних панелей, бажано, щоб панелі були розміщені в південну сторону. Якраз там найбільше світить сонце, і ваші панелі принесуть вам більше енергії й відповідно грошей для тих, хто підключений по "Зеленому тарифу".

Солнечные панели для частного дом

Монтаж і установка сонячних панелей для приватного будинку

Наземна установка сонячних панелей, також можлива, але в цьому випадку потрібен великий відкритий майданчик або ділянка без затінення будівлями та деревами. Наземні установки сонячних батарей найбільше застосовуються в промислових електростанціях комерційного призначення.

Практично, сонячні панелі встановити та застосувати можна всюди, але ефективність віддачі електрики буде там, де більше світить сонце. Не бажано робити установку сонячних батарей на північній стороні, в тіні будівель, дерев, установка вийде не рентабельною через малу кількість сонячної енергії.

Менша ефективність роботи панелей буде і в місцях з високою сезонною хмарністю або туманами. В такому випадку проводиться дослідження інтенсивності сонячного світла, за результатами якого, стане ясно, скільки енергії зможуть виробляти сонячні панелі в даній місцевості та чи є взагалі установка доцільною.

Наземные установки солнечных батарей

Наземні установки сонячних батарей / панелей

Зимові сонячні панелі

Як не дивно, але багато хто припускає, що сонячні панелі працюють від сонячного тепла. Це не так. Сонячні батареї використовують саме сонячне світло, а не тепло або сонячні промені. При роботі панелі самі виділяють тепло і гріються. Для більш продуктивної роботи, вони повинні охолоджуватися, що і відбувається природним способом, оскільки вони завжди доступні вітрові.

Отже, в зимовий період, батареям досить комфортно працювати, вони виробляють електрику навіть під снігом, а сам сніг навіть тане від робочого тепла фотоелементів.

У похмуру безсонячну погоду, панелі виробляють менше електрики, ніж зазвичай, але в сонячну морозну погоду панелі будуть дуже ефективні.

Зазвичай при установці сонячних панелей виставлюється середній, універсальний кут нахилу. Але для більшої їх продуктивності встановлюють наземні конструкції з автоматичним або ручним сезонним регулюванням кута нахилу панелей.

На початку 21-го століття, лідерами сонячної енергетики в Європейському Союзі були якраз не самі сонячні країни: Німеччина, Бельгія і Чехія. Сонячні батареї можна і потрібно використовувати в Україні, а особливо в сонячних регіонах, оскільки ЄС запропонував для нашої країни дуже пільгові умови (Зелений тариф) з освоєння альтернативної енергетики.

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також в тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповіді на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:

вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти!

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top