Купити сонячні колектори

Перелік наших послуг

Все більше доступною стає можливість впровадження відновлюваних безкоштовних джерел енергії в виробничий цикл і це стає головною відмінністю колекторів від іншої подібної техніки сонячних систем.

Принцип роботи сонячних колекторів заснований на зміні щільності води під час її нагрівання. При нагріванні здійснюється рух води наверх, а для подальшого підігріву нагріта вода виштовхується більш холодними ділянки води, тому, нема потреби використовувати будь-яке додаткове насосне обладнання.

Солнечные коллекторы

Сонячні колектори, як вони виглядають і з чого складаються

Сонячні колектори застосовуються як для опалення, так і просто нагріву води, а також, для підігріву води в басейнах, для забезпечення теплиць енергією. Вони легко інтегруються в будь-яку мережу водопостачання та теплопостачання і дуже просто монтуються. За допомогою сонячних колекторів можна скоротити витрати на оплату енергоносіїв, а в літні місяці отримувати зовсім безкоштовну гарячу воду, і вже тільки через ці переваги варто купити сонячні колектори.

Ціна сонячного колектора для опалення будинку залежить від його типу, складності системи та потужності, а також, не в останню чергу, від виробника.

Щоб точно розрахувати потужність колектора, потрібно знати його площу поглинання, величину інсоляції для вашого регіону і ККД (коефіцієнт корисної дії) колектора. Як показує статистика, в середньому в домашньому господарстві для використання гарячої води на 1 людину потрібно від 2 до 4 кВт теплової енергії в день.

Сонячні колектори для будинку можуть мати дуже високою продуктивністю.

Термін служби сонячних колекторів становить від 15 до 30 років, в залежності від типу і виробника. Дешева продукція азіатських розробників менш надійна, а колектори кращих німецьких компаній можуть прослужити й довше визначеного терміну.

До відомих і надійним виробникам сонячних колекторів відносяться такі компанії, як FUTUS-NUKLEON (Австрія-Чехія), TiSUN (Австрія), Ferroli (Італія), але особливою довірою фахівців користуються колектори від німецьких компаній — Wolf і Vaillant. Ці бренди не просто пропонують надійну продукцію — вони постійно удосконалюють свої системи і впроваджують нові технології.

 

схема принципа работы

Сонячні колектори, схема принципу роботи

Сонячний колектор це — пристрій для збору теплової енергії сонця, яка переноситься видимим світлом та ближнім інфрачервоним випромінюванням.

Існує два основних типи сонячних колекторів: плоскі та трубчасті.

Плоский сонячний колектор складається з плоского листового або пір'яного абсорбера, прозорого покриття і термоізолюючого шару. Прозорий елемент (скло) зазвичай виконується із загартованого скла з пониженим вмістом металів. Як матеріал абсорбера зазвичай служить мідь або алюміній.

Трубчастий вакуумний сонячний колектор. В даних колекторах ізолятором служить вакуум, що заповнює простір в скляній колбі, в якій розміщений — абсорбер.

Будь-які геліоустановки характеризуються номінальною потужністю, яка позначається в кіловатах. Це кількість енергії, яка виробляється при яскравому сонці в зеніті. Це означає, що ефективність системи буде знижуватися вранці та ввечері. Вночі, швидше за все, можна буде використовувати гарячу воду тільки з бойлера, де гаряча вода накопичувалася протягом цілого дня.

Перед тим як, купити сонячні колектори, вибираючи модель колектора, зверніть увагу на те, чи можна його використовувати в зимовий період. І на те, яка потужність повинна бути у системи, до якої колектор підключається. Установка колекторів зазвичай здійснюється на дах або на каркас, який монтується окремо.

Ось тільки в зимовий період, важливо щоб рідина, що циркулює всередині трубок, що знаходяться в колекторі, що не замерзала і за цим треба стежити. Взимку, при -30 градусах, сонячні колектори нагрівають воду до 10-15 градусів, а ось подальше нагрівання води, роблять уже інші прилади.

 

Виды и типы солнечных коллекторов

Види та типи сонячних колекторів. Геліоустановки

Сонячні фотоелектричні батареї небажано використовувати як основу на електронагрівальних елементах опалювальних системах. Для опалення та нагрівання води значно більший ефект дають сонячні колектори. Сонячна панель перетворює в електрику лише близько 15% сонячної енергії. Сонячний колектор аналогічної площі перетворює в тепло до 90% сонячної енергії. При цьому сонячний колектор дешевше. Але, якщо є бажання можна використовувати сонячні панелі для нагріву води й в опаленні, в малих системах.

Досить складно розрахувати кількість квадратних метрів, які необхідні для тієї чи іншої системи колекторів. Тут важливі не тільки нахил даху і сторона, значення набувають рівень сонячної радіації в даному регіоні, вибір кута кріплення колектора, обсяг накопичувача тощо, тому, всі розрахунки краще довірити кваліфікованим фахівцям.

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» реалізує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з нагріванням води й енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також у тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповідь на будь-які питання, щодо вибору та придбання, обслуговування та встановлення сонячних колекторів в Кременчуці.

 

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних колекторів в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО»— ліцензія: АЕ №525308


Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук
тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05
Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук
тел.: (096) 818 86 04
Завжди раді допомогти

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top