Купити сонячні панелі

Перелік наших послуг

У світі існують різні сонячні системи, а для того щоб зробити правильний вибір і купити сонячні панелі, треба мати правильне уявлення про них, як візуальне, так і технічне.

Виробників сонячних панелей дуже багато, але зараз, лідером світового виробництва є Китай, він займає близько третини світового ринку. Китай розвинув свої виробничі потужності головним чином за рахунок американських інвестицій.

Внаслідок цього, найбільш ефективними, якісними й доступними за ціною є монокристалічні сонячні панелі з великих заводів Китаю. Термін служби таких панелей складає зазвичай 40-50 років. Продуктивність за кожні 20-25 років служби поступово знижується приблизно на 20%. Коефіцієнт корисної дії (ККД) становить 15-17%.

Перед тем как, купить солнечной панели

Перед тим як, купити сонячної панелі, треба ознайомитися з техдокументацією та літературою

На перший погляд все сонячні панелі виглядають однаково — темно-синього і майже чорного кольору з металевими смужками для передачі сонячної енергії / струму, вони завжди покриті склом і в алюмінієвій рамі. Але, придивившись уважно до якоїсь з панелі, можна побачити, що десь у рами є зазори або окремі елементи запаяні неакуратно.

Фактично, купуючи сонячну панель, ми часто граємо в лотерею. Ми не знаємо, чи буде справді сонячна панель видавати заявлену виробником потужність, чи буде вона давати збої в роботі, чи замінять її, якщо будуть виявлені дефекти в процесі підключення / роботи тощо?

Солнечные панели купить, заказать, доставка

Зовнішній вигляд сонячної панелі, і на що потрібно звернути увагу при її виборі

Купувати сонячні панелі краще у фірми з високим стандартом якості та великим досвідом, так ви перестрахуєтесь і позбудетеся вище перерахованих проблем.

Також, треба перевіряти акуратність монтажу та звернути особливу увагу до деталей, що впадають в очі. Більш правильно, щоб смужка металу, яка знаходиться внизу, яка об'єднує струм елементів для сонячних панелей, була акуратно заклеєна захисним матеріалом, та ще й під колір. Треба звертати увагу і на каркас рами, щоб не було ніяких зазорів і грубих стиків.

 

Солнечные панели купить, заказать, доставка

Для того, щоб правильно купити сонячної панелі, звертайтеся тільки до перевірених, професійних фахівців

Якісні сонячні панелі легко витримують будь-які погодні умови, навіть великий град. А для більш значного збільшення продуктивності сонячних батарей їх поверхню, за потреби, очищають від снігу та пилу. Також застосовуються трекерні сонячні системи, здатні повертати сонячну батарею слідом за сонцем протягом дня, і таким чином вони збільшують вироблення енергії аж до 50% від вироблення в стаціонарному положенні.

Солнечные панели купить, заказать, доставка

Трекерні сонячні системи майже у два рази збільшують продуктивність сонячних панелей

Купити сонячні панелі в Кременчуці краще через фахівців у яких є досвід, навички та професіоналізм. Такими якостями володіють співробітники нашої фірми «АГАТ ЕЛЕКТРО»

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть підібрати оптимальні сонячні панелі для будинку, дачі або підприємства, а також здійснити доставку та монтаж комплексної сонячної електростанції.

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» виконує повний спектр робіт, починаючи з підбору потужності комплекту сонячної електростанції, вибору обладнання та виробника, розробки проєкту і на завершальному етапі здача об'єкта під ключ.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук
тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05
Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук
тел.: (096) 818 86 04
Завжди раді допомогти !

 

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top