Проєктування, монтаж, налагодження та обслуговування ліній електропередач (ЛЕП)

Перелік наших послуг

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує послуги з розробки проєктів ліній електропередач, монтажу ліній електропередач (ЛЕП), а також подальше налагодження та обслуговування.

Ми пропонуємо послуги в області проєктування ліній електропередач (складання електропроєкту). Фахівці нашої компанії нададуть Вам повний пакет послуг, необхідний як для реконструкції чинних ліній електропередач, так і для підключення нових мереж. Також Ви можете звернутися до нас для укладення договорів на електрообслуговування і замовити послугу налагодження ліній електропередач.

Необхідно брати до уваги, що проєктування і монтаж ліній електропередач — досить складний процес. Для якісного здійснення даних заходів потрібно врахувати всі нюанси й деталі, зібрати всі необхідні відомості й документи, а потім узгодити їх в державних органах та інстанціях.

У тому випадку, якщо Ви вже отримали технічні умови або дозвіл на приєднання потужності, і Вам важко в подальшому процесі, зверніться до наших фахівців. Ми готові детально проконсультувати Вас з будь-яких питань, розповісти, як необхідно діяти для підключення електроустановки.

Здійснюючи проєктування і монтаж ліній електропередач, а також процедуру їх узгодження і здачу в експлуатацію, слід враховувати велику кількість нюансів. Якщо Ви не знаєте всіх тонкощів з проєктування та монтажу ліній електропередач, то радимо звернутися до досвідчених електромонтажників ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО», які швидко і якісно розроблять проєкт, змонтують і проведуть наладку ліній електропередач.

Також слід зауважити, своєчасне і якісне обслуговування підстанцій є гарантією їх тривалої та безаварійної роботи. Ми пропонуємо Вам свої послуги по електрообслуговуванню. Всі роботи по електрообслуговуванню та налагодженню виконує тільки висококваліфікований персонал, який пройшов навчання і має всі допуски та дозволу на виконання робіт. ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» рекомендує Вам укласти договір на постійне технічне електрообслуговування організації.

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top