Монтаж генераторів та електростанцій

Перелік наших послуг

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» виконує проєктування, установку, монтаж і налагодження дизель-генераторів, бензинових і газових електростанцій, газових і бензинових генераторів в Кременчуці, Полтавської області по всій території України.

Правильно підібрати електростанцію і придбати її ще ніяк не означає, те що вона стане добре і довгий час працювати. Потрібно розуміти й дотримуватися головних принципів експлуатації та правильно здійснити установку генератора. У разі, якщо Ви ніколи не займалися монтажем електростанцій, то напевно буде допущено маса помилок.

Численні покупці просять при придбанні генератора відразу озвучити вартість установки (монтажу) генератора. Безумовно, можна назвати цифру навмання, але це не буде відповідати реальності. Нашим технічним експертам потрібно самостійно дослідити зону, в якій ви збираєтеся поміщати електрогенераторну установку. І тільки після цього ми можемо більш детально розглядати вартість установки (монтажу) генератора.

З метою підключення бензинової, дизельної або газової електростанції, слід скористатися послугами фахівців з метою безпеки. Оскільки, при самостійній установці, не володіючи досвідом і кваліфікацією в цій області, електрогенератор може швидко зноситися або вийти з ладу. У разі якщо ви вже вибрали високоякісний і надійний електрогенератор, то не варто економити й на його встановлення.

Наша компанія реалізовує повний комплекс пусконалагоджувальних робіт генераторів будь-якого типу. У нас присутні відповідні ліцензії та сертифікати для проведення такого роду робіт.

Ми здійснюємо проєктування, монтаж, наладку дизельних, газових і бензинових генераторів, а також електростанцій під ключ.

Проєктування, монтаж і налагодження електростанцій, бензинових і дизельних генераторів, проведених нашими фахівцями, забезпечують тривалу і безперебійну роботу бензинового, дизельного або газового генератора.

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top