Сонячні електростанції

Перелік наших послуг

Сонячні системи, практично всі засновані на безпосередньому використанні сонячного випромінювання для отримання енергії в будь-якому вигляді.

Сонячні електростанції — це є інженерні споруди, які за допомогою сонячних батарей перетворюють сонячну енергію в електричну енергію. Існують різні способи перетворення сонячної енергії й залежать вони від конструкцій електростанцій.

солнечные электростанции

Сонячні системи й сонячні електростанції

Принцип роботи сучасних сонячних електростанцій (СЕС) полягає в максимальному зборі сконцентрованої сонячної енергії за допомогою струмопровідних елементів (кремній, селен і т.п.) і передачі сонячних променів на струмоприймачі, які збирають сонячну енергію і перетворюють її в електрику або тепло. Така теплова енергія може бути також використана для виробництва електроенергії за допомогою парової турбіни або теплового двигуна, який приводить в дію генератор.

Принцип дії сонячної електростанції заснований на отриманні електроенергії від сонця. Сонячні електростанції постійно модернізуються і головним завданням учених на даний момент є необхідність так удосконалити наявні технології, щоб якомога більше збільшити їх робочий коефіцієнт корисної дії (ККД).

Принцип работы

Принцип роботи сонячної електростанції

На сьогодні, для багатьох держав виробництво електричної енергії з енергії сонця дуже актуальна і цікава тема.

Сьогодні фотоелектричні сонячні системи стали важливою частиною нашого повсякденного життя.

Міні сонячні електростанції застосовуються для забезпечення електрикою живлення дрібних електроприладів і пристроїв, що використовуються в побуті, таких як, калькулятори, наручний годинник або зарядний пристрій для мобільного телефону. Також часто застосовуються малі сонячні електростанції для забезпечення електричною енергією житлових будинків, підприємств, громадських будівель і т.п.

А ось великі сонячні електростанції можуть виробляти необмежену кількість електроенергії й навіть сприяти розвитку електроенергетичної галузі у світовому масштабі. Такі СЕС застосовуються для супутників зв'язку, водяних насосів, вуличного освітлення, роботи побутових приладів і машин в деяких будинках і на робочих місцях. Зараз вже багато доріг, де дорожні знаки працюють за допомогою фотоелектричних елементів або фотомодулів.

Фотоелектричні елементи в науковому середовищі отримали назву — сонячні елементи. Вони є пристроями з напівпровідникових матеріалів і служать для вироблення електрики. Фотоелектричні елементи бувають різних розмірів, обсягів і форм. Їх найчастіше об'єднують між собою в фотоелектричні модулі, а модулі — у фотоелектричні (сонячні) батареї.

Фотоэлектрические элементы

Фотоелектричні елементи для сонячної електростанції

Фотоелектричні (PV) елементи, фотомодулі та пристрої перетворять сонячне світло (а не тепло) в електричну енергію.

Фотоэлектрические элементы

PV-елементи для сонячної батареї та електростанції

Види сонячних електростанцій підрозділяються в основному на:

  • фотоелектричні СЕС — які перетворять сонячну енергію безпосередньо в електричну енергію за допомогою фотоелектричного генератора;
  • термодинамічні СЕС — які перетворять сонячну енергію в теплову, а після в електричну, потужність термодинамічних сонячних електростанцій вища, ніж потужність фотоелектричних станцій.

Сонячна енергія може бути використана як в земних умовах, так і в космосі. Наземні сонячні електростанції слід будувати в районах, розташованих якомога ближче до екватора, в місцях з великою кількістю сонячних днів. В даний час сонячну енергію доцільно використовувати для гарячого водопостачання спортивно-оздоровчих закладів, баз відпочинку, дачних селищ, а також для обігріву відкритих і закритих плавальних басейнів.

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також в тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповіді на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей та електростанцій.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти!

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top