СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Принцип дії сонячної електростанції заснований на отриманні електроенергії від сонця

КОМПЛЕКСНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Вибір виду комплексної сонячної електростанції залишається за вами

to left

Сонячні електростанції

Перелік наших послуг

Сонячні системи, практично всі засновані на безпосередньому використанні сонячного випромінювання для отримання енергії в будь-якому вигляді.

Сонячні електростанції — це є інженерні споруди, які за допомогою сонячних батарей перетворюють сонячну енергію в електричну енергію. Існують різні способи перетворення сонячної енергії й залежать вони від конструкцій електростанцій.

солнечные электростанции

Сонячні системи й сонячні електростанції

Принцип роботи сучасних сонячних електростанцій (СЕС) полягає в максимальному зборі сконцентрованої сонячної енергії за допомогою струмопровідних елементів (кремній, селен і т.п.) і передачі сонячних променів на струмоприймачі, які збирають сонячну енергію і перетворюють її в електрику або тепло. Така теплова енергія може бути також використана для виробництва електроенергії за допомогою парової турбіни або теплового двигуна, який приводить в дію генератор.

Принцип дії сонячної електростанції заснований на отриманні електроенергії від сонця. Сонячні електростанції постійно модернізуються і головним завданням учених на даний момент є необхідність так удосконалити наявні технології, щоб якомога більше збільшити їх робочий коефіцієнт корисної дії (ККД).

Принцип работы

Принцип роботи сонячної електростанції

На сьогодні, для багатьох держав виробництво електричної енергії з енергії сонця дуже актуальна і цікава тема.

Сьогодні фотоелектричні сонячні системи стали важливою частиною нашого повсякденного життя.

Міні сонячні електростанції застосовуються для забезпечення електрикою живлення дрібних електроприладів і пристроїв, що використовуються в побуті, таких як, калькулятори, наручний годинник або зарядний пристрій для мобільного телефону. Також часто застосовуються малі сонячні електростанції для забезпечення електричною енергією житлових будинків, підприємств, громадських будівель і т.п.

А ось великі сонячні електростанції можуть виробляти необмежену кількість електроенергії й навіть сприяти розвитку електроенергетичної галузі у світовому масштабі. Такі СЕС застосовуються для супутників зв'язку, водяних насосів, вуличного освітлення, роботи побутових приладів і машин в деяких будинках і на робочих місцях. Зараз вже багато доріг, де дорожні знаки працюють за допомогою фотоелектричних елементів або фотомодулів.

Фотоелектричні елементи в науковому середовищі отримали назву — сонячні елементи. Вони є пристроями з напівпровідникових матеріалів і служать для вироблення електрики. Фотоелектричні елементи бувають різних розмірів, обсягів і форм. Їх найчастіше об'єднують між собою в фотоелектричні модулі, а модулі — у фотоелектричні (сонячні) батареї.

Фотоэлектрические элементы

Фотоелектричні елементи для сонячної електростанції

Фотоелектричні (PV) елементи, фотомодулі та пристрої перетворять сонячне світло (а не тепло) в електричну енергію.

Фотоэлектрические элементы

PV-елементи для сонячної батареї та електростанції

Види сонячних електростанцій підрозділяються в основному на:

  • фотоелектричні СЕС — які перетворять сонячну енергію безпосередньо в електричну енергію за допомогою фотоелектричного генератора;
  • термодинамічні СЕС — які перетворять сонячну енергію в теплову, а після в електричну, потужність термодинамічних сонячних електростанцій вища, ніж потужність фотоелектричних станцій.

Сонячна енергія може бути використана як в земних умовах, так і в космосі. Наземні сонячні електростанції слід будувати в районах, розташованих якомога ближче до екватора, в місцях з великою кількістю сонячних днів. В даний час сонячну енергію доцільно використовувати для гарячого водопостачання спортивно-оздоровчих закладів, баз відпочинку, дачних селищ, а також для обігріву відкритих і закритих плавальних басейнів.

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також в тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповіді на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей та електростанцій.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти!

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top