Сонячний дім ціна

Перелік наших послуг

Сонячний дім, ціна якого залежить від застосовуваних і впроваджених в нього технологій, повинен і буде піклуватися про вас і ніяк інакше.

Сонячний дім — це максимальний набір передових технологій і новий підхід до способу життя, енергозабезпечення та будівництва житла в комплексі.

Приємно бути незалежним — коли за стінами будинку економічні кризи, погодні катаклізми, перебої з електрикою і магістральним газом, стрибання цін на паливо і т.п., то все це вас не торкнеться, якщо ви будете жити в сонячному будинку. І не важливо, як цей будинок сприймати, або як надійне укриття, або вигідну інвестицію, все одно, цей будинок буде відважно служити вам, а не просто виглядати красивою іграшкою. Він буде зберігати тепло взимку, а прохолоду влітку, і завжди забезпечувати електрикою, особливо в критичний момент якщо в мережі зникла напруга.

цена вопроса – солнечный дом

Добре і приємно бути незалежним, ціна питання — сонячний дім

Головне в концепції сонячного житлового дому — максималізм з усього корисного, виходячи з особливостей місцевості та клімату, використання сонячного випромінювання, перетворення його в тепло і збереження теплової енергії в будинку з найменшими втратами. Реалізація такого підходу дає значну економію коштів, зниження ціни сонячного будинку, а внаслідок мінімального застосування всіх інших джерел енергії, покращує екологічну обстановку і в атмосферу викидається менше продуктів горіння, дороги звільняються від важкого транспорту, що перевозить мільйони тонн палива, ліси зберігаються від вирубки на дрова і т.п.

Оптимальним рішенням для сонячних будинків є використання підігріву підлоги або теплих стін, які гарантують високий комфорт при низькій температурі теплоносія. Для забезпечення максимального комфорту і зменшення теплових втрат через відкриті вікна використовується система вентиляції з рекуперацією, яка дозволяє більше ніж 90% тепла вентильованого повітря залишати в приміщенні. Споживання електроенергії вентиляційними установками є низькими і не суттєво впливає на загальний баланс використання первинної енергії.

цена вопроса – солнечный дом

Щоб уникнути теплових втрат і для забезпечення максимального комфорту, використовується система рекуперації

Ціни на викопне паливо будуть тільки рости, а ціна на сонячний будинок окупиться вам здоров'ям, комфортом, зручністю та інноваціями. Згодом традиційні джерела енергії взагалі стануть недоступні для більшості жителів планети, адже їх запаси обмежені й країни, що володіють ними перш за все будуть забезпечувати свої потреби. Якщо поглянути на енергетичний баланс України, то ми побачимо, що велика частина викопного палива імпортується в нашу країну. Надзвичайно важливим аргументом на користь використання поновлюваних джерел енергії є екологічність і зміни клімату. Адже величезна кількість шкідливих викидів при спалюванні викопного палива призводить до катастрофічних наслідків для нашої планети — зміни клімату, внаслідок парникового ефекту. І тільки енергією сонця, вітру і біомаси ми можемо повністю забезпечити свої потреби в теплі, без шкоди для навколишнього світу.

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також в тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповіді на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти!

 

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top