Сонячні батареї вартість

Перелік наших послуг

Сонячні системи складаються з різних комплектів складових, але найосновніший складовий — це сонячні батареї.

Вартість сонячної батареї, як і ціна сонячної панелі, складається з декількох, на перший погляд далеко не очевидних, параметрів.

Цена и стоимость солнечной батареи

Ціна і вартість сонячної батареї

Отже, ціна сонячної батареї складається з декількох чинників:

  • Тип фотоосередків;
  • Потужність і габарити;
  • Фірма виробник.

Це — основні причини відмінностей панелей в їх вартості, тепер кожну обговоримо детальніше.

Тип фотоосередків. Як відомо, всі сонячні батареї підрозділяються на монокристалічні, полікристалічні та тонкоплівкові. Ціна фотомодулів на монокристалічних батареях трохи вище, вони мають найвищу продуктивність, а полікристалічні панелі дешевше і менш ефективні.

Тонкоплівкові сонячні батареї мають найменшу собівартість, але в побуті вони фактично не використовуються, вони займають площу приблизно у два рази більшу, ніж моно або полі панелі.

От чего зависит цена и стоимость солнечной панели

Від чого залежить ціна і вартість сонячної панелі

Потужність і габарити. Навіть при однакових габаритах і однаковому типі осередків ціна сонячних батарей буде різна. Річ у тому, що при їх виготовленні, швидше за все, використовувався кремній з різними домішками. Тобто при однаковому розмірі фотоосередків їх вихідна потужність буде відрізнятися, отже, краще вибрати більш продуктивну модель, хоч вона і дорожче.

ощность и стоимость солнечных батарей

Як розрахувати потужність і вартість сонячних батарей для дому

Фірма виробник. Раніше сонячні батареї для дому представляли виключно європейські виробники (особливо — німецькі). Зрозуміло, вони відрізнялися чудовою якістю і надійністю, були продуктивними та практичними. Однак і коштували дорого. Але в даний час все більшу популярність завойовує продукція китайських виробників.

Як вибирати сонячні батареї для дому

Вартість китайської сонячної панелі для будинку, набагато дешевше європейських виробників. Варто відзначити, що зараз за своїми експлуатаційними показниками китайські панелі практично не поступаються визнаним метрам геліоенергетики. На ринку також є й українські виробники, але вони представлені не в такому широкому асортименті.

Ринок стрімко розвивається, і ціна сонячних батарей в Кременчуці й Україні стає все демократичніше.

Компанія ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» пропонує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також в тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповіді на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:

вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти!

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top