Сонячний дім

Перелік наших послуг

Сонячний дім — це нова якість життя, втілення ідеї про максимальну автономність та енергоефективність приватного житлового будинку.

Сонячний дім на стільки унікальний, що сам себе обігріває та охолоджує цілий рік без будь-якого палива, йому потрібна лише незначна витрата електроенергії на циркуляцію теплоносія.

Сонячний дім — це будинок, заснований на нових винаходах та інноваційних технологіях, завдяки яким нема потреби в традиційній системі опалення з усіма газопроводами, котлами та батареями. Єдине допоміжне джерело тепла — камін, який в основному використовується для емоційного та естетичного комфорту.

Солнечный дом – это

Сонячний дім — це комфорт, затишок і зручність

Через комфорт та зручність за останні десятиліття сонячні будинки стали рости як гриби після дощу. Найпростіший та поширений варіант — більша частина енергетичних потреб такого будинку забезпечується сонячним світлом і теплом, в наслідок цього, витрати інших енергоносіїв знижуються на 40-60% (залежно від конструкції будівлі і його розташування). Тільки сонячний дім, оснащений ефективною тепловою установкою, може повністю задовольнити запити його мешканців в теплі та світлі навіть без використання інших джерел енергії. І що важливо, що при цьому немає ніяких відключень і перебоїв в подачі електроенергії, ніяких проводів ззовні, ніяких лічильників, ніяких запасів дров, вугілля або мазуту.

Будинки вже ніколи не будуть такими, якими були раніше. Хочемо ми цього чи ні, але незабаром ми всі будемо жити в будинках з сонячними системами, так чи інакше опалювальних сонячною енергією. Ритм життя просто не залишить нам вибору. Нафта, газ, вугілля та інші копалини енергоресурси рано чи пізно закінчаться, а вічний двигун навряд чи на той час винайдуть.

Єдиною дешевою і доступною енергією залишиться тільки сонячна енергія.

Эффективная структурная схема солнечного дома

Ефективна структурна схема сонячного будинку — максималізм

Існують пасивна та активна системи енергоощадження сонячного будинку. Перша з них передбачає використання деяких архітектурно-будівельних прийомів на стадії проєктування — це орієнтація будинку по осі південь-північ, відсутність затінення південної стіни, наявність північній пологої стіни з мінімальною кількістю вікон, наявність заскленої південної стіни. Також треба врахувати, щоб вікна були з подвійними або потрійними рамами та повітряним прошарком товщиною 10 мм між склами, яка сприяє поліпшенню термоізоляції. Для цих же цілей між склами можна встановити жалюзі, які будуть закриватися вручну або управлятися термостатом. Застосування посиленої теплоізоляції зовнішніх стін, облаштування теплових тамбурів на вході, наявність за заскленої південною стіною масивної стіни, що грає роль акумулятора денного тепла, її ще називають стіною Тромбу. У підвальному приміщенні повинен бути встановлений повітряний теплообмінник у вигляді ящика з гравієм або місткості з водою, який акумулює до 80% тепла з вихідного назовні "відпрацьованого" повітря, також використання теплиць і приміщень з верхнім денним світлом, що грають роль теплових акумуляторів.

Активна система енергоощадження сонячного будинку — це теплові сонячні колектори, панелі фотоелектричних елементів (сонячні батареї), регулювальна автоматика, комп'ютер, що керує тепловим і світловим режимами, а також інша високоефективна техніка для максимального засвоєння сонячної енергії.

Сонячні енергоефективні будинки інтегрують в собі досягнення науково-технічного прогресу та класичні традиції, інноваційні теорії та архітектурні канони. Сонячна архітектура дозволяє наповнити будинок сонячним світлом і теплом, а сучасні енергоефективні технології — зберегти це тепло в будинку, створити комфорт і затишок.

Застосування сонячної архітектури полягає в правильній орієнтації будинку по сторонах світу, де житлові приміщення розміщуються з південного боку будинку, а господарські приміщення з північного боку. Таке правильне розташування дозволяє по максимуму використовувати сонячне тепло для обігріву житлових приміщень та створення в них затишку і комфорту.

применением солнечной архитектуры<

Сонячні дім — це майбутнє людства із застосуванням сонячної архітектури

Максимальне застосування вікон на південній стороні будинку і мінімальна кількість вікон на північній стороні, дозволяє збільшити надходження в будинок сонячного світла і тепла і мінімізувати зимові теплові втрати будинку через вікна.

Сонячний дім це, перш за все, дуже теплий будинок, будинок який наповнений сонячним світлом і теплом із максимальною енергоефективністю. Енергоощадні технології та натуральні матеріали, утеплення всіх зовнішніх конструкцій та відсутність містків холоду, великі південні вікна й оптимальне зручне планування, гарний зовнішній вигляд і лаконічна архітектура, просте і якісне будівництво — все це відрізняє сонячні будинки від стандартних.

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» реалізує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також у тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповідь на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти!

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top