Купити сонячний дім

Перелік наших послуг

Купити сонячний будинок, означає — купити житло майбутнього. Кожна людина на планеті бажає, щоб наша земля і людство мали майбутнє, і зауважте, що у нас немає іншого вибору, крім як можна швидше позбутися залежності від традиційних джерел енергії, таких як газ, вугілля, нафта, які забруднюють і руйнують навколишнє середовище, а також вони мають обмежені запаси. Близько третини світової енергії використовується для виробництва тепла, і з них 90% якого застосовується для опалення та нагріву гарячої води. На сьогодні у нас є можливість в повній мірі застосовувати сонце, як джерело енергії. Адже за останні десятки років, теплоізоляція будинків покращилася в кілька разів. Сонячні системи стали технологічно досконалими й високопродуктивними, а деревні та пелетні каміни характеризуються високою ефективністю та зручністю у використанні. І сонячний будинок — це є один з варіантів ефективного та екологічного використання відновлювальних джерел енергії.

купить жилье будущего

Купити сонячний дім, означає — купити житло майбутнього

Сонячний дім — це енергоефективний будинок, який 50% своєї потреби в теплі забезпечує завдяки використанню сонячної енергії.

До основних характеристик сонячного дому відноситься: а)високоефективна теплоізоляція будівлі; б)вікна і двері з низьким коефіцієнтом теплопередачі; в)акумулююча місткість 7500-40000 літрів; г)геліотермічні колектори площею 25-75 кв.м; д)забезпечення потреби в тепловій енергії за допомогою сонця — не менше 50%; е)додатковий обігрів — дров'яної або пелетний камін з водяним теплообмінником.

Річна потреба в тепловій енергії для сонячного дому повинна знаходитися в межах 15-45 кВт / кв.м в рік. Важливою перевагою сонячного дому в порівнянні з іншими енергоефективними будинками, такими, як наприклад — пасивний будинок, значно менше споживання первинної енергії. Сонячний дім насправді може на 100% забезпечувати свої потреби в теплі за рахунок сонця.

Щоб правильно вибрати й купити сонячний дім, потрібно врахувати важливі принципи геліоархітектури, які інтегровані в більшу накопичувальну місткість, і безпосередньо в конструкцію будівлі. Максимальна кількість світлопроникних конструкцій повинна бути орієнтована на південь, щоб забезпечити ефективне використання пасивної енергії сонця в холодний період. Сонячний дім поєднує в собі пасивне й активне використання сонячної енергії, досягаючи максимальної енергоефективності.

Перед тим як, купити сонячний дім, потрібно врахувати особливу важливість, це нерівномірний розподіл сонячного випромінювання в залежності від сезону, де більш як 70% енергії сонця доводиться на теплу пору року, з травня по вересень, а в холодні зимові місяці, світловий день коротше і стає менше доступною сонячної енергії. Сьогодні, навіть серед експертів, існує думка, що сонячна енергія може забезпечити лише незначну підтримку системи опалення та ефективно її використовувати для приготування гарячої води. Виходить, економічно доцільні розглядалися лише невеликі сонячні системи, вони мають невеликий термін окупності. Але постійне зростання цін на енергоносії, збільшення в рази вартості кВт/год тепла від традиційних джерел змінює ситуацію на користь використання сонячної енергії, як основного джерела теплопостачання. Доцільність будівництва сонячного дому підтверджується сотнями об'єктів, що діють по всьому світу.

купить солнечный дом

Перед тим, як купити сонячний дім, враховуйте особливу важливість нерівномірного розподілу сонячного випромінювання

Ефективне використання сонячної енергії протягом року досягається завдяки застосуванню великих накопичувальних місткостей. Обсяг бака повинен акумулювати достатню кількість енергії, щоб перекрити потреби в теплі протягом періоду відсутності сонячного випромінювання. Місткість повинна мати максимально теплову ізоляцію, щоб ефективно зберігати накопичене тепло.

Використання сонячних аквасистем також спрощує гідравлічну систему і робить її більш дешевою, внаслідок використання баків без внутрішніх теплообмінників. Для більшої ефективності накопичення тепла і його використання, застосовується принцип пошарового накопичення теплоносія в буферній місткості. Це дозволяє відразу застосовувати отримане від сонця тепло для системи теплопостачання, яке надходить у верхню частину місткості, і надалі завжди мати високу температуру на виході з бака, не чекаючи, коли прогріється весь буфер. Використання вакуумних сонячних колекторів також збільшує сонячну продуктивність сонячного дому в холодний період часу — чудова теплоізоляція за рахунок вакуумної трубки, і ефективна його робота навіть при розсіяному світлі, завдяки концентричному відбивачу.

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО», реалізує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, а також у тих місцях, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповідь на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей, а також підкажуть, де краще купити сонячний дім.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО»— ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук
тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05
Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук
тел.: (096) 818 86 04
Завжди раді допомогти !

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top