Сонячна панель ціна

Перелік наших послуг

Сонячні системи відрізняються за вартістю, комплектацією, за видом і призначенням. Ми знаємо, що сонячна панель, ціна якої залежить від виробника, однієї й тієї ж потужності, виду і типу, коштують по-різному.

Для правильного вибору ціни сонячної панелі / батареї, треба сконцентруватися всього на трьох основних факторах, це виробник, тип / вид і потужність.

Основні й поширені види сонячних панелей — кремнієві, а саме: монокристалічні, полікристалічні, аморфні та стрічкові.

 

agarelektro
Основні види кремнієвих сонячних панелей
Розглянемо детальний аналіз типів і видів сонячних панелей.
Для широкого вжитку найпоширенішими є монокристалічні сонячні панелі, вони мають цільні кремнієві елементи й тому вони найбільш ефективні.
Для виготовлення цілісних кремнієвих елементів, кремній спочатку очищається, потім при високій температурі плавиться, а після охолодження, він кристалізується, і тільки з цих злитків нарізають тонкі шари пластинок. Майже всі монокристалічні елементи зовні мають темно-синій або майже чорний колір, і виглядають вони, як однотонна поверхня. Усередині кремнію розташована сітка з металевих електродів, за якими й передається в мережу електрика. У стандартних умовах тестування кремнієвого елементу його ефективність (ККД) становить від 16-20%.


ККД сонячних панелей знижується приблизно до пів відсотка на рік. Ціна сонячної панелі у хороших виробників відповідає якості, тому у них у два рази більший загальний термін служби сонячної батареї, це десь 40-50 років.

З цього випливає, що на сьогодні монокристалічні сонячні панелі — це надійне та ефективне джерело отримання сонячної електроенергії від сонця.

 

Монокристаллическая солнечная панель

Монокристалічна сонячна панель

Гибкая монокристаллическая солнечная панель

Гнучка монокристалічна сонячна панель

Полікристалічні сонячні панелі також виготовляються з кремнію, але він вже менш чистий і з застосуванням великої кількості дешевих сортів.

Для відмінності й зручності, краю сонячних елементів з полікристалічного кремнію — рівні, а монокристалічні елементи мають зрізані кути країв.

За колірною гамою, зовні вони теж відрізняються від монокристалічних фотоелементів, у них не однотонна поверхня, а візерунок із застосовуванням безлічі кристалів.

ККД полікристалічного елемента становить від 14 до 15%. Проте, вони користуються приблизно таким же попитом і популярністю на ринку, як і монокристалічні, адже пропорційно ефективності (ККД) знижується і ціна їх виробництва.

Поликристаллические солнечные панели

Полікристалічні сонячні панелі

Аморфні сонячні панелі теж кремнієві, але виготовляються вони не з кристалів, а з найтоншого шару кремнію, який напилюється в вакуумі на пластик, скло або метал. Цей тип сонячної панелі є найдешевшим у виробництві, але ці дешеві панелі має серйозний недолік. На сонячному світлі, напилені кремнієві шари вигорають набагато швидше, ніж у моно- або полі- батарей.

ККД аморфних сонячних панелей знижується приблизно на 20% вже через два місяці у гірших виробників. Люди, зацікавлені низькою ціною, дуже часто купують такі панелі, а потім розчаровуються, оскільки вже через рік-два така панель стає неефективною і практично повністю перестає видавати енергію в мережу. Ці панелі можна розпізнати за зовнішнім виглядом, вони мають більш бляклий, сіруватий або темний колір незрозумілих відтінків.

Якісні сонячні панелі з аморфного кремнію є, але вони коштують дорожче, і хоч продавці описують їх в захоплених тонах, по ефективності й терміну служби найякісніші панелі з аморфного кремнію не можуть зрівнятися з моно- або полікристалічними.

Коефіцієнт корисної дії (ККД) панелей з аморфного кремнію від 6 до 9%, а це у 2-3 менше, ніж в моно- і полікристалічних панелей, з чого випливає, що площа для розташування батарей, повинна бути у 2-3 рази більше.

Термін служби таких батарей може становити 10-15 і більше років, але треба врахувати, що за цей час їх потужність значно падає.

Виробники аморфних сонячних панелей, завжди заявляють занижену потужність батареї, вона нижче, ніж фактична. Виробники враховують, що через два місяці внаслідок деградації відбудеться зниження потужності панелі і ці значення поступово вирівнюються.

Аморфні панелі найбільше використовують в пустелях або пустельних місцях, де багато сонця і вільної території.

Сонячні панелі для приватних будинків на обмеженій площі, моно- і полікристалічні панелі виявляються вигіднішими, оскільки служать набагато довше, працюють продуктивніше і займають набагато менше місця.

 

Аморфные кремниевые солнечные элементы

Аморфні кремнієві сонячні елементи

Применение аморфных кремниевых солнечных панелей

Застосування аморфних кремнієвих сонячних панелей

Стрічково-кремнієві панелі, схожі з попередніми, і відрізняється лише тим, що кремній нарощується тонким шаром у вигляді стрічки. Ці панелі виділяються покриттям антивідблиску, яке дає райдужне забарвлення таким панелям. Така технологія виробництва не змогла завоювати ринок, вона займає на ньому лише близько 2% і не збільшується, а поступово знижується.

 

Ленточные кремниевые солнечные панели

Стрічкові кремнієві сонячні панелі

Ціна китайської сонячної панелі для будинку, набагато дешевше європейських виробників, і варто зазначити, що зараз за своїми експлуатаційними показниками китайські панелі практично не поступаються лідерам сонячних систем і геліоенергетики. На нашому ринку є й українські виробники, але вони представлені не в такому широкому асортименті.

Ринок сонячних систем стрімко розвивається, і ціна сонячних панелей в Кременчуці та Україні стає все демократичніше.

Компанія «АГАТ ЕЛЕКТРО» реалізує високоякісне обладнання, яке дозволяє успішно вирішувати завдання, пов'язані з енергопостачанням в приватних будинках, котеджах, об'єктах будівництва і спорудах, де відсутня можливість підключення до стандартної електричної мережі.

Персонал компанії — висококваліфіковані фахівці, які нададуть відповідь на будь-які питання, щодо вибору, придбання, обслуговування та встановлення сонячних батарей.

 

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» працює офіційно і має ліцензію АЕ №525308.

Наші переваги: ​​багаторічний (понад 10 років) досвід, гарантована надійність, ефективність і простота в комплексних рішеннях.

Основну увагу наша компанія приділяє підбору обладнання, пропонуючи оптимальні рішення, кращі компоненти з урахуванням характеристик і можливістю їх подальшого розширення і модернізації.

Завжди застосовуємо комплексну послугу (під ключ) - "З рук в руки" в тому числі: оформлення всієї проєктної та дозвільної документації, а також, рішення інших нюансів з Обленерго по "Зеленому тарифу".

Наша фірма, акредитована в Укргазбанку і ви можете у нас купити сонячну електростанцію з установкою в кредит на 5 років, де за перші 2 роки буде нульова ставка. Є й інші цікаві варіанти кредитних ставок.

Проводимо повну комплектацію, монтаж, установку та обслуговування сонячних електростанцій в Кременчуці та Україні в цілому.

agarelektro

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» — ліцензія: АЕ №525308

Для будь-якої консультації або послуги звертайтеся в наш офіс:
проспект Свободи, 6а, м.Кременчук

тел.: (097) 262 63 07, (096) 818 81 05

Відвідайте наші магазини електрообладнання та електротехніки:
вул. Вадима Пугачова, 5, вул. В.Бойко, 14, м.Кременчук

тел.: (096) 818 86 04

Завжди раді допомогти!

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top