Проєктування та монтаж електропостачання (проєкт електропостачання)

Перелік наших послуг

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» спеціалізується на проєктуванні електропостачання будинків і квартир, офісів і промислових підприємств. Електропроект або проєкт електропостачання, один з основних документів на підставі якого побудована вся електрична мережа наших квартир, будинків і підприємств.

Приходить час, коли при купівлі нової квартири або будівництві будинку, роблячи капітальний ремонт із заміною всієї електропроводки або ж просто при нестачі виділеної потужності, багато хто стикається з необхідністю розробки та узгодження електропроєкту.

Розробкою проєкту електропостачання (електропроєкту) повинна займатися проєктна організація, яка має всі необхідні ліцензії та допуски на розробку проєктів електропостачання. Якщо компанія, яка розробляє проєкт не буде мати необхідної ліцензії на даний вид діяльності, узгодити такий електропроєкт не вийде.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» має всі необхідні допуски та ліцензії для розробки проєкту електропостачання, а також допоможе узгодити електропроєкт в Полтаваобленерго (ПОЕ).

Роботи, пов'язані з електроустаткуванням приміщень і будівель, являють собою досить складний комплекс операцій пов'язаних між собою, які починаються проєктуванням і закінчуються здачею і прийманням об'єкта.

Послідовність виконання робіт, пов'язаних з електрообладнанням будівель може бути наступна:

  1. Формування технічних умов
  2. Розробка електропроєкту
  3. Експертиза й узгодження проєкту в місцевому нагляді, в кабельних мережах (якщо потрібно), в Енергозбуті, в Полтаваобленерго (ПОЕ).
  4. Виконання електромонтажних робіт.
  5. Приймально-здавальні роботи (оформлення та узгодження проєктно-кошторисної документації, протоколи випробувань).

Всі вище перераховані роботи, пов'язані з електрообладнанням будівель виконають кваліфіковані співробітники «АГАТ ЕЛЕКТРО» в короткі терміни й за доступними цінами.

Слід звернути увагу на те, що фахівці нашої компанії можуть вирішити задачу електропостачання об'єкту в повному комплексі: від проєкту електропостачання та узгодження його у відповідних органах до електромонтажних робіт під ключ і введення об'єкта в експлуатацію.

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top