Оформлення документів на електрообігрів (електроопалення)

Перелік наших послуг

dogovor2Електроопалення на сьогодні є гідною альтернативою газовому. Вартість газу залежить від тих, у кого ми його купуємо, а вартість електроенергії певною мірою ми можемо регулювати самі. Так, в Європі, яка також імпортує газ, це зрозуміли давно. Тому системи електроопалення мають свого масового споживача. У цих країнах Європи системи електроопалення традиційно будують на електричних конвекторах.

Установка настінних електроконвекторів внаслідок низької інерційності, високої точності підтримки температури в приміщенні, підвищеного ККД перетворення електроенергії в теплову дозволяє заощадити до 10% електроенергії в порівнянні з традиційними системами опалення на електричних котлах.

Досягти економії можливо шляхом вибору системи електроопалення, на яку поширюються пільгові тарифи для населення, і використання в системі опалення цих порівняно недорогих обігрівальних приладів.

Пільгові тарифи на електроопалення для населення

З огляду на, що електричний котел й настінний електроконвектор — стаціонарні опалювальні пристрої, при належному оформленні електроопалення можна, згідно з чинним законодавством, користуватися пільговим тарифом на електроенергію - 23,7 коп / кВт • год. Цей тариф діє в період з 1 жовтня по 30 квітня згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики й комунальних послуг (НКРЕКП), від 23.10.2014 № 164 «Про затвердження змін до тарифів на електроенергію, яка відпускається населенню» по обсяг електроенергії, спожитий до 5000 кВт • год за місяць.

Для порівняння, при використанні загального тарифу, якщо не буде оформлено в належному порядку використання електроопалювальних пристроїв, споживач повинен платити за обсяг, спожитий понад 800 кВт • год електроенергії на місяць, - 134,04 коп / кВт • год. Таким чином, при належному оформленні є можливість заощадити більше, ніж в 4 рази. Загального обсягу електроенергії в 5000 кВт • год на місяць цілком достатньо для опалення квартири або будинку з загальною площею 100-120 м² протягом опалювального сезону в Україні. Ще більша економія досягається при використанні багатотарифних лічильників (оплата за електрику в нічний час значно нижче, ніж в денний).

Отже, щоб скористатися пільговим тарифом на електроенергію необхідно оформити пакет документів і не одну годину простояти в чергах в муніципальні органи.

ТОВ «АГАТ ЕЛЕКТРО» допоможе Вам з оформленням документів на електроопалення і підкаже в усіх питаннях щодо тарифів на електрообігрів. Кваліфіковані фахівці мають всі необхідні допуски та ліцензії для видачі проєктно-кошторисної (здавальної) документації. Наші досвідчені співробітники розроблять проєкт електроопалення, виконають монтаж і налагодження відповідного обладнання, а також допоможуть з оформлення пільгових тарифів на електрообігрів.

Електромонтажні роботи довіряйте тільки професіоналам !!

У нас працюють фахівці високої кваліфікації, які виконають будь-який проєкт в області електромонтажу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, 365 днів на рік !! У нашій роботі тільки якісні проєкти і тільки задоволені клієнти.

Scroll to Top